Jak ułatwić sobie kąpiel maluszka? Wybierając wanienkę Chicco!

Prawidłowa higiena i pielęgnacja wrażliwej skóry maluszka jest jednym z najważniejszych elementów codziennej opieki i troski. Podczas kąpieli należy zadbać o delikatny kręgosłup i niestabilną główkę. Dlatego tak ważne jest zapewnienie komfortowych warunków do mycia. Chicco wanienka sprawdzi się w tym zakresie wyśmienicie! Funkcjonalna, wygodna, bezpieczna i estetyczna! Czy można chcieć czegoś więcej?

Wanienka zwykła, a może z akcesoriami? Którą wybierzesz?

W sprzedaży znaleźć można wiele rodzajów wanienek do kąpieli. Różnią się nie tylko kształtem, kolorem, wielkością czy rodzajem zastosowanego materiału, ale również posiadanymi walorami użytecznymi. Znane i powszechnie stosowane plastikowe wanienki są mało stabilne i nadwerężające kręgosłup. Nie posiadają odpływu ani innych, praktycznych udogodnień. Na szczęście, młodzi, stawiający na innowacyjne rozwiązania rodzice nie są skazani za dyskomfort. Z myślą o nich zaprojektowano wanienkę Chicco. Składaną, wyposażoną w przewijak i praktyczne półeczki.

Czy to dobry wybór dla mnie?

Co konkretnie oferuje marka Chicco? Wanienka Cuddle&Bubble, jaką posiada w swojej ofercie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Jej staranny projekt uwzględnia nie tylko praktyczną i wygodną przestrzeń do kąpieli, ale również komfortowe miejsce do przewijania. Co więcej, posiada funkcjonalne półki, na których można umieścić kosmetyki do pielęgnacji, zapas pieluszek, akcesoriów czy ubranka na zmianę. O czym jeszcze pomyślała marka Chicco?

Wanienka została wyposażona w komfortowy odpływ. Po skończonej kąpieli można bez trudu wypuścić wodę, bez konieczności jej dźwigania, nadwerężania kręgosłupa czy skomplikowanego przelewania. Dodatkowym atutem jest stelaż. Mocny, stabilny i wytrzymały zagwarantuje należyty poziom bezpieczeństwa, nawet w przypadku większych i bardziej ruchliwych malców. I to nie tylko podczas kąpieli, ale również wykonywania wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Wygoda i bezpieczeństwo

Co jeszcze przemawia na korzyść marki Chicco? Wanienka jest mobilna! Wyposażona w praktyczne kółka z hamulcami pozwala na komfortowe przemieszczanie – nawet w mieszkaniu o ograniczonym metrażu. Co więcej, jest składana! A zatem, nie zajmuje dużo miejsca. Gdy tylko nie jest potrzebna, można za pomocą jednego przycisku wygodnie ją złożyć i odstawić. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że wanienka Chicco to polecany mebel dla wszystkich rodziców, którzy poszukują sposobów, aby codzienna opieka nad maluszkiem stawała się coraz przyjemniejsza!

Total
0
Shares
Prev
Co można robić z dziećmi nad morzem w czasie niepogody?

Co można robić z dziećmi nad morzem w czasie niepogody?

Gdy pogoda dopisuje, dzieci zawsze znajdą sobie jakieś ciekawe zajęcie,

Next
Ponadczasowe fasony butów na komunię

Ponadczasowe fasony butów na komunię

Komunia to ważne wydarzenie w życiu każdego malucha

You May Also Like